Vrolijck ende blijde | Foto's, verhalen en Brediusbos
publicatiedatum: do 6 mei 2010
Wekelijks en soms dagelijks struinen Willem Jacobs en Paul de Ridder door onze "groene long" en doen daarbij regelmatig ons Brediusbos/park aan. Fotograaf Paul en tekstschrijver Willem Jacobs de Ridder doen de komende Lente,Zomer,Herfst en Winter verslag van hun "ontdekkingen" tijdens deze wandelingen op hun weblog.
Tekstdichter Wiilem Jacobs en fotograaf Paul de Ridder struinen de komende Lente, Zomer, Herfst en Winter door onze groene long en doen daarover verslag op de weblog van Willem.
In Augustus,September en Oktober 2008 heeft Willem al het e.e.a. uitgeprobeerd.
Deze uitprobeersels zijn te lezen op voornoemde log die per 1 mei 2010 wekelijks en soms dagelijks vernieuwd wordt met verhalen en foto's over het Bredius en alles wat daar gebeurt.
Willem, natuurliefhebber pur sang, weet hier boeiend over te vertellen,
"De honden komen neus te kort om alle nieuwe geuren bij te houden. Altijd weer die mooie plaatjes die zoveel vrede uitstralen en je kop tot rust brengen."
Ok geeft hij daarbij tips over dingen die hij tegenkomt, kruiden, tentoonstellingen enz,
"Geweldige initiatieven zijn dat. Komkommerkruid is daar een van. Thuis heb ik dat opgezocht op deze geweldige website kruidensnuffelen"
.jpg)
Boeiende verhalen en gedachten die nog mooier worden door de vele mooie natuurfoto's van Paul de Ridder
lees en zie meer op www.willemjacobs.web-log.nk/bredius
KJB