Inloggen
Inloggen op Cultuurlokaal.nl


Nieuwsbrief
Opgeven voor de Cultuurlokaal.nl nieuwsbriefItems voor agenda of nieuws zenden naar info@cultuurlokaal.nl

Minkema feest!

publicatiedatum: wo 14 augustus 2019

Op 4 september 2019 bestaat het Minkema College 100 jaar! En dat moet feestelijk gevierd worden. De afgelopen 9 maanden hebben de leerlingen, ouders, medewerkers en iedereen die betrokken is bij de al van diverse activiteiten kunnen genieten. En in september is het thema - uiteraard - FEEST!

 

Verrassingslunch

Op woensdag 4 september vieren we de 100ste-verjaardag van onze school! Die dag krijgen onze leerlingen tijdens de grote pauze een verrassing! Wat er precies gaat gebeuren, vertellen we dus niet, maar het dak gaat eraf!

 

Jubileumborrel relaties

Het Minkema College werkt samen met heel veel partijen uit Woerden en omgeving. We onderhouden nauwe banden met de basisscholen, de gemeente, het vervolgonderwijs, diverse samenwerkings- en maatschappelijke organisaties en onze collega VO-scholen. Onze verjaardag zou dan ook niet compleet zijn zonder hun aanwezigheid. Al onze relaties zijn daarom uitgenodigd op woensdag 4 september van 17.00 - 19.00 uur om met ons het glas te heffen en een hapje te eten!