‘Time Battle’ | Minkema STEIN
publicatiedatum: vr 17 februari 2012
15 en 16 februari lieten leerlingen van het Vmbo in maar liefst 5 voorstellingen van Time Battle zien wat zij in hun mars hadden. De acteurs, zangers en dansers verdienen een dikke tien voor de prachtige voorstelling en de school een prachtige pluim voor het feit dat ze de leerlingen hiertoe gelegenheid gaven.
‘Time Battle’
15 en 16 februari lieten leerlingen van het Vmbo in maar liefst 5 voorstellingen van Time Battle zien wat zij in hun mars hadden.
Twee voorstellingen waren, i.a.m. de KUVO speciaal georganiseerd voor kinderen van de hoogste groepen van de basisscholen in Woerden.
Bijna alles was zelf gedaan door de leerlingen en leerkrachten van de Stein.
Podium, decor, kleding, atributen en ook de techniek werd ondersteund door eigen geluid- en lichttechnici.
Het verhaal: In ‘Time Battle’ strijdden twee rivaliserende groepen, de Apples en de Blackberry’s, om de macht op het schoolplein. De Blackberry’s met hun stoere scooters en altijd gekleed in het zwart, namen het op tegen de groen geklede Apples met hun coole moves. Ze deden er alles aan om elkaar dwars te zitten, vooral beide leiders, Hansie en Najib, streden om de macht. Totdat er een nieuwe liefde ontstond. Een onmogelijke zelfs.
De acteurs, zangers en dansers verdienen een dikke tien voor de prachtige voorstelling en de school een prachtige pluim voor het feit dat ze de leerlingen hiertoe gelegenheid gaven.
hoezo kunst overbodig?