Aboriginal art workshop
za 21 oktober 2023
ABORIGINAL ART WORKSHOP
Aboriginal art bij de Workshop Factory Woerden
Tijdens de workshop maak je kennis met de geschiedenis en de “geheimtaal” van de Aboriginal kunst. En we bespreken de schildertechnieken die zij gebruiken. Maar ook: waarom maken zij ze en wat betekenen deze schilderijen voor hun. Je krijgt originele voorbeelden te zien om de achtergronden duidelijk te maken.
Je hoeft hier niet voor te kunnen schilderen. Dus voor iedereen geschikt!! De technieken zijn gemakkelijk te leren en geven snel verrassende resultaten.
In de pauze kan de verf drogen, we bespreken de werken die tot dan zijn gemaakt en we gaan even gezellig bijpraten onder het genot van een drankje en een lekkernij.
Na de pauze worden de werken afgemaakt, gedroogd en een ieder heeft een prachtig zelfgemaakt kunstwerk om mee naar huis te nemen.
Inclusief: - alles wat nodig is om te schilderen
- canvas ondergrond
- koffie/thee en iets lekkers er bij.
De workshop wordt gegeven door professioneel kunstenaar en creatieve duizendpoot Aly Grelling van Atelier Grelling.
Minimum aantal deelnemers: 5.
zaterdag 21 oktober
14:00 - 16:30
aborigi 2
Duur: 2,5 uur
Prijs: € 49,95 pp
inclusief alle materialen, koffie, thee en wat lekkers
Minimaal 5 personen
Locatie
Workshop FactoryTouwslagersweg 12a -11, 3449 HX Woerden
Website: Aboriginal art workshop
Over Workshop Factory
Meer informatie over Workshop Factory vindt u in de cultuurmap: Workshop FactoryBezoekadres: Touwslagersweg 12a -11, 3449 HX Woerden
Contact: Guido Cazemier | tel: 06 – 3729 2151 | e-mail: info@workshopfactory.nu