Nieuwsbrief
Opgeven voor de Cultuurlokaal.nl nieuwsbrief



Inloggen
Inloggen op Cultuurlokaal.nl



Op de logos hierboven klikken om naar de betreffende website te gaan.
____________________
Hier is plaats voor uw logo of banner. Aanleveren per email
____________________
 
Aanleveren van informatie, activiteiten, nieuwsberichten, etc.
per email
____________________
 
Aanvragen van een Gebruikersaccount en/of Cultuurmap:
per email
____________________
Atelierroute Groot Woerden

Atelierroute Groot Woerden

                                                    ***  2012  10 jaar  Atelierroute  *** 
 
                                  10 Atelierroute Groot Woerden op 1 en 2 september 2012
 
                                                      INSCHRIJVING GEOPEND
 
Beeldend kunstenaars uit Harmelen, Kamerik, Woerden en Zegveld worden uitgenodigd om zich in te schrijven voor deelname aan Atelierroute Groot Woerden op 1 en 2 september 2012. Het is ook mogelijk met maatje (zowel uit Groot Woerden als van elders) aan de Atelierroute deel te nemen maar dit is niet perse noodzakelijk.
 
De organisatie is druk in de weer met het uitwerken van enkele plannen om van deze 2e lustrumviering een bijzondere te maken.
Zo zullen leden van de Dichtersgroep Woerden (bestaat dit jaar 20 jaar) bij elk kunstwerk dat wordt uitgekozen voor publicatie een gedicht maken. Dat ingelijste gedicht wordt op de overzichtstentoonstelling bij dat kunstwerk geplaatst/opgehangen.
Het inschrijfgeld voor dit jubileumjaar bedraagt € 65,- per deelnemer. Dit bedrag dient uiterlijk 1 maart 2012 te zijn bijgeschreven op bankrekening nummer 9442563 ten name van Stichting Atelierroute Groot Woerden.
 
Tijdens de zomerperiode wordt een overzichtstentoonstelling georganiseerd van de kunstobjecten die zijn gekozen voor het boekje en de website. De expositieruimte wordt in een later stadium bekend gemaakt.
Het officiële startsein voor de Atelierroute is op vrijdag 31 augustus 2012.
 
De PR voor de route gaat weer via de krant, de radio en de lokale en regionale Radio en TV en Stichting Het Groene Hart. Langs de belangrijkste routes worden billboards geplaatst. Op onze website, staan deelnemers bijna een jaar lang vermeld met foto’s, CV en contactgegevens.
 
Voor deelname aan de atelierroute gelden de volgende spelregels:
 
• Om de kwaliteit van de route te garanderen zal een externe (dus onafhankelijke) commissie van deskundigen de deelnemers balloteren. Bij de beoordeling van de kunstwerken wordt gekeken naar: originaliteit, vakmanschap en artisticiteit.
Het advies van deze commissie is bindend.
• In het geval dat een inschrijving niet wordt geaccepteerd wordt al betaald inschrijfgeld teruggestort.
• Het kunstwerk moet professioneel worden gepresenteerd (mooi ingelijst, goed afgewerkt etc) en voorzien van goed hang- of plaatsingsysteem, kortom expositieklaar.
• Het voor het boekje en de website gekozen kunstwerk dient ook te worden aangeleverd voor de overzichtstentoonstelling. Omdat  speciaal bij dit kunstwerk een gedicht wordt gemaakt is het nodig hieraan de hand te houden.
• Bij verkoop ontvangt de galeriehouder 30% van de verkoopprijs.
• De geëxposeerde kunstwerken zijn verzekerd tegen schade of verlies t.g.v. brand of inbraak.
• Deelnemers ontvangen t.z.t. 15 boekjes, een e-mailuitnodiging en 2 posters.
 
Downloaden,  invullen en opsturen Inschrijfformulieren met foto’s en CV
 
Aanmelden kan door het invullen, ondertekenen en insturen van de inschrijfformulieren die op de website www.atelierroutegrootwoerden.nl kunnen worden gedownload of per email tsmooi@atelierroutegrootwoerden.nl kunnen worden aangevraagd. 
Het ingevulde en ondertekende formulier voor 1 maart 2012  met de volgende stukken te worden gezonden naar het secretariaat van de Stichting Atelierroute Groot Woerden p/a Vaartuigenlaan 58, 3448 WP Woerden.
 
• Een CD met foto’s van 3 verschillende kunstwerken. Formaat 15 x 10 cm, 300 dpi. De ballotage commissie selecteert er hiervan een voor het boekje en de overzichtstentoonstelling. De foto’s dienen vrij van rechten te zijn!
• Van elke foto 2 afdrukken met vermelding van de titel van het kunstwerk.
• Op de CD een tekstverwerkingsbestand met een CV beschreven in een 50-woordenstukje, alsmede 2 afdrukken daarvan.
Deze stukjes worden gebruikt als input voor de teksten op de website, de dichters en de krantenartikelen.
• Een recente pasfoto.
 

Fotoalbum van Atelierroute Groot Woerden


Atelierroute Groot Woerden

Bezoekadres
Zie adressen deelnemende kunstenaars op website atelierroutegrootwoerden.nl

Postadres
Vaartuigenlaan 58
3448 WP Woerden

Contact
Ilja Pronk
telefoon: 0348402137 | 0348416668
email: tsmooi@atelierroutegrootwoerden.nl
website: http://www.atelierroutegrootwoerden.nl